Gönderen Konu: Sonunda!!! Toyota Corolla gündüz Farı - Daytime Running Lights - Uygulaması  (Okunma sayısı 47023 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
Bende bir ara bu gündüz farında düşünmüştüm . Gerçekten güzel ve en önemlisi orjinal bir görüntüye sahip olmuş .

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 164 kere teşekkür etti
  • 115 kere teşekkür edildi
Bende bir ara bu gündüz farında düşünmüştüm . Gerçekten güzel ve en önemlisi orjinal bir görüntüye sahip olmuş .
Mahmut, resmin altındaki yazıyı çok tuttum.
"BİR DAHA TOYOTA ALIRSAM NE OLAYIM."
Yazının telif hakkı yoksa, ben de kullanabilirmiyim.   -_-

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
Mahmut, resmin altındaki yazıyı çok tuttum.
"BİR DAHA TOYOTA ALIRSAM NE OLAYIM."
Yazının telif hakkı yoksa, ben de kullanabilirmiyim.   -_-
Teşekkürler abi .

Hayırdır abi bir sorun yoktur inşallah . Ben yağ sorunundan dolayı servisin ve merkezin tutumu yüzünden yazmıştım .

Bu arada abi sormanıza bile gerek yok istediğiniz yerde kullanabilirsiniz . 

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 135000
  • 44 kere teşekkür etti
  • 145 kere teşekkür edildi
merhaba Onur bey çok güzel görünüyor corolla da favori rengim beyaz zaten çok hoş olmuş. sizden ricam birde akşam fotoğraf çekip gönderebilir misiniz.
2007 Toyota Corolla 1.6 Comfort

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: B+
  • 9 kere teşekkür edildi
temin edip montaj yapmak isteyen arkadaşlar için yardımcı olabilirim. boşuna elektrikçiye gidip para vermeyin. ben bu kadar basit olduğunu bilseydim hiç gitmezdim :)

Onur bey özel mesaj atmayı düşündüm ancak cevabınızın konuya ilgi gösteren herkesin faydalanabilmesi açısından montajı burada paylaşmanızı rica ediyorum.
Aracımda ve tüm araçlarda, dünyadaki en çok vergi alınan en pahalı benzinini kullanıyoruz.
Aracımıza aldığımız 1 litre akaryakıttan Devlet %67 vergi almaktadır. Benzinin vergisiz litre fiyatı 1 liradır.
Ayrıca stok fazlası benzini devlet yurt dışına vergisiz olarak 1TL ve altına satmaktadır
www.pahalibenzinehayir.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kendi Halinde Bir Mecnunum :)
  • Kilometre: 135500
  • Model Yılı: '05
  • 234 kere teşekkür etti
  • 174 kere teşekkür edildi
merhaba Onur bey çok güzel görünüyor corolla da favori rengim beyaz zaten çok hoş olmuş. sizden ricam birde akşam fotoğraf çekip gönderebilir misiniz.

Yusuf kardeşim cevabım gecikti kusura bakma :) ben şimdi şehir dışındayım görev nedeni ile ama aracıma kavuşur kavuşmaz hemen istediğin şekilde çeker paylaşırım :)
Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

Ex '12 Corolla D-4D (0-31.000)
'05 Laguna 1.6 16V (133.700-...)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 234 kere teşekkür etti
Onur bey özel mesaj atmayı düşündüm ancak cevabınızın konuya ilgi gösteren herkesin faydalanabilmesi açısından montajı burada paylaşmanızı rica ediyorum.

Emre kardeşim aracım uzakta olduğu için foto paylaşamıyorum ama bağlantılar çok basit. 3 tane kablosu vardır (renklerini hatırlamıyorum maalesef) muhtemel alınan ledin. birisi akünün artı diğeri eksi kutbuna bağlanacak. geriye kalan tek uçta parklara bağlanacak ve bitti :) parkları yaktığınızda yanacak. ama isteğe bağlı olarak direkt kontaktan da alınabilir. yani parklara bağlanan kabloyu kontağa giden bir kabloya bağlarsanız kontak açıldığında otomatik yanacaktır.

çok acil değilse eğer görev bitiminde döndüğüm zaman kabloları ve bağlantı şemasını paylaşırım ;)
Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 9 kere teşekkür edildi
Emre kardeşim aracım uzakta olduğu için foto paylaşamıyorum ama bağlantılar çok basit. 3 tane kablosu vardır (renklerini hatırlamıyorum maalesef) muhtemel alınan ledin. birisi akünün artı diğeri eksi kutbuna bağlanacak. geriye kalan tek uçta parklara bağlanacak ve bitti :) parkları yaktığınızda yanacak. ama isteğe bağlı olarak direkt kontaktan da alınabilir. yani parklara bağlanan kabloyu kontağa giden bir kabloya bağlarsanız kontak açıldığında otomatik yanacaktır.

çok acil değilse eğer görev bitiminde döndüğüm zaman kabloları ve bağlantı şemasını paylaşırım ;)

Onur bey acil olduğundan değil yapacağım birkaç işlem var bunları sıraya sokmak açısından zorluk derecesini öğrenmek istedim. Bu arada yer kısmında Burdur bana geçirdiğim 9 yılı hatırlattı.
Aracımda ve tüm araçlarda, dünyadaki en çok vergi alınan en pahalı benzinini kullanıyoruz.
Aracımıza aldığımız 1 litre akaryakıttan Devlet %67 vergi almaktadır. Benzinin vergisiz litre fiyatı 1 liradır.
Ayrıca stok fazlası benzini devlet yurt dışına vergisiz olarak 1TL ve altına satmaktadır
www.pahalibenzinehayir.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 234 kere teşekkür etti
Onur bey acil olduğundan değil yapacağım birkaç işlem var bunları sıraya sokmak açısından zorluk derecesini öğrenmek istedim. Bu arada yer kısmında Burdur bana geçirdiğim 9 yılı hatırlattı.

burdurda 3 yıl görev yaptım ve çok severim. keşke orada ömrümün sonuna kadar kalabilseydim :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 45000
  • Model Yılı: '12
  • 7 kere teşekkür etti
  • 9 kere teşekkür edildi
sakın yanlış anlaşılmasın plakayı plakalık montajı için söktüm. gizlemek gibi bir amacım yoktur ki bazı fotoğraflar plaka sökülmeden önce çekildiğinden plaka açıktır. zira forum paylaşımlarında plaka gizlenmesine karşıyım :)

Onur bey plakalık hakkında bilgi alabilirmiyim plaka üzerine nasıl sabitleniyor yapıştırıliyor mu? arka plaka için de uyumlu mu?  nerden aldınız? fiyatı nedir?
app yerine orjinal plaka ile kullanmayı düşünüyorum  uygun olur mu ?

teşekkürler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 234 kere teşekkür etti

Onur bey plakalık hakkında bilgi alabilirmiyim plaka üzerine nasıl sabitleniyor yapıştırıliyor mu? arka plaka için de uyumlu mu?  nerden aldınız? fiyatı nedir?
app yerine orjinal plaka ile kullanmayı düşünüyorum  uygun olur mu ?

teşekkürler

Murat bey plakalık araca civata ile plaka da plakalığa yapıştırarak sabitleniyor. arka plaka içinde uygun olacaktır. 20 tl Ağrı Patnosta bulunan bir aksesuarcıdan almıştım. orjinal plaka ile app arasında ebatlar açısından bir fark olmadığı için kullanılabilir herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. ben teşekkür ederim :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
  • 4 kere teşekkür edildi
Merhaba arkadaşlar. uzunca bir aradan sonra corolla araçlarımıza gündüz farları geldi.

sanalpazar.com yada gittigidiyor.com dan corolla gündüz farı aratarak ultraalisveris adındaki dükkanımdan sipariş verebilirsiniz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: ---
  • 22 kere teşekkür etti
  • 83 kere teşekkür edildi
Hayrettin bey burası için tatmin edici özel fiyatlar bekliyoruz sizden.... :D :D :D :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
0507 576 10 19 telefon numaram.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
  • 115 kere teşekkür edildi
Merhaba arkadaşlar. uzunca bir aradan sonra corolla araçlarımıza gündüz farları geldi.

sanalpazar.com yada gittigidiyor.com dan corolla gündüz farı aratarak ultraalisveris adındaki dükkanımdan sipariş verebilirsiniz.
Ben gg'den sipariş ettim ve ödemesini yaptım. Gelsin bakalım. Belki bu hafta sonu montaj da yaparım. Cumartesi boşum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Model Yılı: '20
  • 195 kere teşekkür etti
  • 199 kere teşekkür edildi
gerçi az önce özel mesajda atmıştım ama gg deki ürünü gördüm bu fiyat tct üyelerine özel fiyatmı acaba ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
0507 576 10 19 telefonumdan forum üyeleri beni arayabilirler. konuşuruz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 130500
  • Model Yılı: '06
  • 3 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
Hayrettin bey den 2 gün önce aldığım gündüz farlarını aracıma taktırdım. Öncelikle hayrettin beyin ilgi ve alakası son derece memnun etti. Kafamı kurcalayan her soruya cevap  verdi. Sadece gündüz farının gece de yanacak olması sorunu haricinde güzel bir uygulama oldu. buna bir çare bulursunuz umarım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 130500
  • Model Yılı: '06
  • 3 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
Siteye örnek olsun diye acele ile çektiğim foto. Daha sonra farklı fotolar eklerim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
Gayet güzel görümnüyor. Hayırlı olsun güle güle kullanın. gece kapanması genelde pek istenilen bir uygulama değil. ama bu istek için ben bir formül düşünüp size bilgi vereceğim. iletişim bilgileriniz bende var.