Gönderen Konu: Sonunda!!! Toyota Corolla gündüz Farı - Daytime Running Lights - Uygulaması  (Okunma sayısı 47010 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 317000
  • Model Yılı: '94
  • 14 kere teşekkür etti
  • 32 kere teşekkür edildi
Emeginize saglik, guzel olmus.

Karsidan geleni uyarmanin disinda baska bir mantigi var mi farlarin gece gunduz acik olmasinin? Ne kadar uzun sure yanarsa o kadar erken degisim gerekiyor.
Fe... :-)

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • I love my toyota ...
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: -
  • 30 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Osman bey elinize sağlık, ilgimi 2007 model aracınızda far yıkama plastiğinin olması dikkatimi çekti.Süs olarak mı taktınız?

Araç Xenon+VSC modeli, yani orjinal xenon ve far yıkama var .:)
"Çok param olunca Subaru alıcam"
"2007 Corolla 1.6 MMT Xenon VSC"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • 2865 kere teşekkür etti
  • 3230 kere teşekkür edildi
  Güzel ,olmuş, Otomobil Dünyasından Haberler bölümümüzdeki Porsche Tornado'nun gündüz farlarına benzemiş diyebilirim sanırım. Hem güzel hemde faydalı olmuş bence.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: ---
  • 7 kere teşekkür edildi
yanma şekilleri güzel araca da yakışmış. bu kasalarda sis farlarının kapağında yeteri kadar yer olmaması kötü. bende geçen günlerde  9$ verip bi tane daha aldım ama bununla alakası yok. bu bana bir fikir verdi yalnız ben en iyisi onun çalışmalarına başlıyayım :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • I love my toyota ...
  • 30 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
yanma şekilleri güzel araca da yakışmış. bu kasalarda sis farlarının kapağında yeteri kadar yer olmaması kötü. bende geçen günlerde  9$ verip bi tane daha aldım ama bununla alakası yok. bu bana bir fikir verdi yalnız ben en iyisi onun çalışmalarına başlıyayım :)

bekliyoruz uygulamalarınızı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • I love my toyota ...
  • 30 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Emeginize saglik, guzel olmus.

Karsidan geleni uyarmanin disinda baska bir mantigi var mi farlarin gece gunduz acik olmasinin? Ne kadar uzun sure yanarsa o kadar erken degisim gerekiyor.

Bunun için işte gündüz farı kullanıyoruz, gündüz farları normal farların gündüz kullanımını azaltıp ömrünü artıyor, faydalı kesinlikle, birde galiba yakında gündüz farı kullanımına zorunluluk gelecekmiş...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: B+
  • 9 kere teşekkür edildi
Osman bey,

Resimde ki DRL projesinden vazgeçme sebebinizi öğrenebilir miyim?  Esnek ledli far satın almadan önce tecrübenizden yararlanmak isterim.

Uploaded with ImageShack.us
Aracımda ve tüm araçlarda, dünyadaki en çok vergi alınan en pahalı benzinini kullanıyoruz.
Aracımıza aldığımız 1 litre akaryakıttan Devlet %67 vergi almaktadır. Benzinin vergisiz litre fiyatı 1 liradır.
Ayrıca stok fazlası benzini devlet yurt dışına vergisiz olarak 1TL ve altına satmaktadır
www.pahalibenzinehayir.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
ben ortaya konumlanan ışıkların aracı şişman gösterdiğini düşünüyorum, bu ışık gibi, megane II sis lambası gibi, ae101lere sonradan takılan sisler gibi.. bence mümkün olduğunca aracın dışına doğru yerleştirilip yavyan bir görüntü verilmeli (mesut abinin uygulaması gibi)

benim de aklımda olan bir plan bu ancak ben sis farı üzerine yerleştirmeyi düşünüyorum
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • I love my toyota ...
  • 30 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Osman bey,

Resimde ki DRL projesinden vazgeçme sebebinizi öğrenebilir miyim?  Esnek ledli far satın almadan önce tecrübenizden yararlanmak isterim.

Uploaded with ImageShack.us

En müsait yer burasıydı, tamponu delecek ve oraya montaj yapacak iyi bir sanatkar usta bulamadım, bu montajı bile 5-6 saatte ustanın başında tarif ede ede beraber yaptık, pratik zekalı sanatkar bir usta bulursanız niye olmasın !

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • I love my toyota ...
  • 30 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
ben ortaya konumlanan ışıkların aracı şişman gösterdiğini düşünüyorum, bu ışık gibi, megane II sis lambası gibi, ae101lere sonradan takılan sisler gibi.. bence mümkün olduğunca aracın dışına doğru yerleştirilip yavyan bir görüntü verilmeli (mesut abinin uygulaması gibi)

benim de aklımda olan bir plan bu ancak ben sis farı üzerine yerleştirmeyi düşünüyorum

Kesinlikle sana katılıyorum, uygulamanızı bekliyoruz :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
Kesinlikle sana katılıyorum, uygulamanızı bekliyoruz :D
98 corollayı "maymun ettiğim" için 2009u ellemem yasak :D modifiye anlamında ellemem yani :D
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Model Yılı: '14
  • 48 kere teşekkür etti
  • 146 kere teşekkür edildi
(60 tl (led) +30 tl (sürücü) = 92 tl +kargo (5 tl)+25 tl (ustaya)
toplam 122 tl
    Çok güzel olmuş yerleri de uygun güle güle kullanın kazasız belasız bende düşünüyorum ama o kadar  çok model ve seçenek varki içinden çıkılması zor gerçekten karbon görünümlü 3m şerit  ledler  var far içine uygulamak istiyorum ledleri nereden temin ettiğinizi yazarsanız memnun olurum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • I love my toyota ...
  • 30 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
    Çok güzel olmuş yerleri de uygun güle güle kullanın kazasız belasız bende düşünüyorum ama o kadar  çok model ve seçenek varki içinden çıkılması zor gerçekten karbon görünümlü 3m şerit  ledler  var far içine uygulamak istiyorum ledleri nereden temin ettiğinizi yazarsanız memnun olurum

Karbon görünümlü olanları biliyorum ama onların gündüzki ışık performansını kestiremedim, o yüzden verdiğim linkteki satıcıdan temin ettim, çok ilgili bir satıcı :

http://urun.gittigidiyor.com/Gunduz-Fari-DRL-1-watt-LED-Kendi-Uretimim-1Adet_W0QQidZZ37016147

http://urun.gittigidiyor.com/Gunduz-Fari-Projesine-Cok-Amac-Surucu-Devre-DRL_W0QQidZZ36115280

uygulamalrınızı bekliyoruz...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '07
  • 2 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
Gerçekten çok yakışmış. Güle güle kullanın...  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Arkadaşlar Bursa Çavdarlı toyotada gündüz farı gelmiş, sis lambaların çevresinde bulunan plastiğe orjinal olarak yerleştirmişler, harika da gözüküyor. yanlış görmediysem fiyatı 275 civarı orjinal gibi mükemmel.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 296
  • Model Yılı: '08
  • 3 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
güzel olmuş sis farlarınada led ampül takarsanız daha hoş durur  :)
1996 Corolla Gli A/T                   (SOLD)
2004 Corolla Sol A/T                  (SOLD)
2010 Corolla Elegant A/T           (SOLD)
2008 Corolla Elegant D-4D MM/T 2016 VW Polo Lounge Man.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
  • 115 kere teşekkür edildi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: ---
  • 22 kere teşekkür etti
  • 83 kere teşekkür edildi
Arkadaşlar 2. resimdeki kombine sis farı ve gündüz farını sanırım artık Toyota bayileri aracınıza 300 TL karşılığında takıyor...Bayram tatilinde Kayseri'deydim ve 3 tane araçta gördüm 1 tanesinin sahibine sordum aracı bayiden çıkartmadan taktırdığını söyledi...Müracaat Kayseri Toyota bayiii sanırım Aksoylar'dı...Bilginize.... ;) ;) ;) ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Auris
  • 3 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
toyotaya yakıstıramıyorum gündüz farını.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi